Πρόγραμμα Α Εξαμήνου 2019

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΠΟΡΕΙΑ

ΩΡΕΣ

Β.Δ.

ΑΡΧΗΓΟΣ

 

ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2019

 

 

 

13-1-2019

ΣΤΑΛΙΔΑ-ΒΟΥΛΓΑΡΙΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ-ΜΟΝΗ ΓΚΟΥΒΕΡΝΙΩΤΙΣΣΑΣ-ΞΗΡΟΚΑΜΑΡΑ

4:30

 

1

 

ΜΠΟΡΜΠΟΥΔΑΚΗΣ ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ

20-1-2019

ΣΥΛΛΑΜΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΡΧΑΝΕΣ(ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΠΙΤΑΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ)

 

4:30

 

 

1

Δ.Σ.

27-1-2019

Α.ΠΛΑΤΑΝΟΣ-ΤΡΥΠΗΤΑ-ΜΟΝΗ ΑΠΕΖΑΝΩΝ                        

Β.ΠΛΑΤΑΝΟΣ-ΤΡΥΠΗΤΑ-ΜΟΝΗ ΑΠΕΖΑΝΩΝ-ΓΡΙΑΣ ΒΙΓΛΑ-ΠΟΜΠΙΑ

2:30

5:00

 

 

1

1+

 

 

ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2019

 

 

 

 

 

3-2-2019

ΓΕΡΓΕΡΗ-ΜΑΣΤΡΑΧΙΑΝΑ-ΨΑΛΙΔΑ-ΛΗΘΑΙΟΣ ΠΟΤΑΜΟΣ-ΑΡΧ.ΓΟΡΤΥΝΑ

4:00

1

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

10-2-2019

Α.ΔΑΜΑΣΤΑ-ΑΪΔΟΝΟΧΩΡΙ-ΚΑΜΑΡΙΩΤΗΣ-ΑΝΩΓΕΙΑ          

Β.ΔΑΜΑΣΤΑ-ΑΪΔΟΝΟΧΩΡΙ-ΚΑΜΑΡΙΩΤΗΣ

5:00

3:30

 

1+

1

 

ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

17-2-2019

 

ΓΩΝΙΕΣ-ΦΑΡΑΓΓΙ ΡΟΖΑΣ-ΚΕΡΑ-ΚΡΑΣΙ

4:30

 

 

1+

 

 

ΒΑΣΑΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

 

 

24-2-2019

ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟ-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ-ΚΑΣΤΡΟ ΒΑΪΝΙΑΣ-ΜΟΝΗ ΠΑΠΛΙΝΟΥ

 

 

 

4:30

 

 

 

 

1

 

 

 

 

ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΜΑΡΤΙΟΣ 2019

 

 

 

3-3-2019

Α.ΑΣΤΡΑΚΙΑΝΟ-ΚΟΥΝΑΒΙΑΝΟ ΦΑΡΑΓΓΙ

Β.ΚΟΥΝΑΒΙΑΝΟ ΦΑΡΑΓΓΙ

6:00

2:30

1

1

ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

8-12/3/2019

ΑΠΟΚΡΙΕΣ

ΤΖΟΥΜΕΡΚΑ: ΣΥΡΡΑΚΟ-ΚΑΛΑΡΥΤΕΣ-ΠΡΑΜΑΝΤΑ-ΜΟΝΗ ΚΗΠΙΝΑΣ-ΑΡΑΧΘΟΣ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

 

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

17-3-2019

Α.ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΙ-ΟΜΑΛΟΣ ΒΙΑΝΝΟΥ-ΚΑΤΩ ΣΥΜΗ

Β.ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΙ-ΚΑΤΩ ΣΥΜΗ

6:00

3:00

1+

1

ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

 

23-25/3/2019

ΟΜΑΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ-ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΚΑΛΛΕΡΓΗ                    

 

 

        

        

 

 

        

        

 

ΚΑΜΠΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

31-3-2019

ΓΕΡΑΚΑΡΙ-ΚΕΝΤΡΟΧΩΡΙ

4:30

 

1

 

ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ

 

 

ΑΠΡΙΛΙΟΣ 2019

 

 

 

 

 

7-4-2019

Α.ΦΑΡΑΓΓΙ ΒΟΡΙΖΙΩΝ-ΒΟΡΙΖΙΑ

Β.ΦΑΡΑΓΓΙ ΒΟΡΙΖΙΩΝ-ΚΑΜΑΡΑΪΚΟ ΣΠΗΛΑΙΟ-ΒΟΡΙΖΙΑ

4:30

6:30

1+

2

ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

14-4-2019

ΣΦΑΚΑ-ΦΑΡΑΓΓΙ ΚΟΥΔΟΥΜΗ-ΟΡΟΠΕΔΙΟ ΜΟΝΟΚΑΡΑ-ΤΟΥΡΛΩΤΗ

                                    

5:00

 

1+

 

ΜΠΟΡΜΠΟΥΔΑΚΗΣ ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ

21-4-2019

Α.ΜΟΝΗ ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΗ-ΠΡΙΝΟΣ-ΔΙΠΛΟΡΙ-ΣΕΛΛΙΑ

Β.ΜΟΝΗ ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΗ-ΠΡΙΝΟΣ-ΓΥΡΙΣΤΗ-ΔΙΠΛΟΡΙ-ΣΕΛΛΙΑ

5:00

7:00

1+

2

ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

 

ΜΑΪΟΣ 2019

 

 

 

1-5-2019

ΚΑΣΤΑΜΟΝΙΤΣΑ-ΑΓ.ΦΩΤΕΙΝΗ-ΑΒΔΟΥ(ΕΟΡΤΑΣΜΟΣ ΜΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΦΑΓΗΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ)

4:00

 

1

 

Δ.Σ.

2-6/5/2019

ΑΡΧΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΑΡΧΑΙΑ ΗΛΙΔΑ-ΑΜΑΛΙΑΔΑ-ΠΥΡΓΟΣ-ΚΑΤΑΚΟΛΟ-ΛΟΥΤΡΑ ΚΑΪΑΦΑ

(ΑΓΩΝΑΣ ΕΚΕΧΕΙΡΙΑΣ 50 ΧΛΜ ΜΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ)

 

 

 

 

ΠΕΡΤΣΕΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

12-5-2019

ΜΕΣΑ ΠΟΤΑΜΟΙ-ΖΕΝΙΑ-ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ

4:30

 

 

 

1

 

 

 

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

 

 

 

18-5-2019 (ΣΑΒΒΑΤΟ)

Α.ΚΑΘΑΡΟ-ΣΕΛΑΚΑΝΟ

Β.ΚΑΘΑΡΟ-ΛΑΖΑΡΟΣ-ΣΠΑΘΙ-ΣΕΛΑΚΑΝΟ                                                                  

4:00

7:00

1

2

ΚΑΜΠΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

25-5-2019     (ΣΑΒΒΑΤΟ)

ΦΑΡΑΓΓΙ ΚΑΠΝΗΣ-ΝΟΜΙΚΙΑΝΑ-ΦΡΑΓΚΟΚΑΣΤΕΛΛΟ

 

5:00

 

 

1+

 

ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

 

 

ΙΟΥΝΙΟΣ 2019

 

 

 

 

 

 

 

2-6-2019

ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ

 

 

9:00

3

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

9-6-2019

ΜΟΥΡΝΕ-ΞΗΡΟΝ ΟΡΟΣ-ΚΑΤΣΟΓΡΙΔΟ-ΑΓ.ΦΩΤΕΙΝΗ

4:30

1

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

15-17/6/2019 (ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ)

ΣΟΥΓΙΑ-ΔΩΜΑΤΑ-ΑΓ.ΡΟΥΜΕΛΗ(ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΗ ΣΤΑ ΔΩΜΑΤΑ ΣΕ ΥΠΝΟΣΑΚΟΥΣ ΚΑΙ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΒΑΡΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΟΥΓΙΑ)

 

 

 

 

ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

23-6-2019

ΜΙΛΑΤΟΣ-ΑΥΛΑΚΙ-ΜΠΟΥΦΟΣ-ΣΙΣΣΙ-ΠΟΤΑΜΟΣ

4:00

 

 

 

1

 

 

ΣΚΟΝΤΙΝΗ ΘΕΟΝΥΜΦΗ

30-6-2019

ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΚΟΜΜΟΣ-ΜΑΤΑΛΑ

4:00

1

ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...βρείτε μας!

Γραφείο ΦΥ.Σ.Η.

Πλατεία Κορνάρου 46, 1ος όροφος

Τηλ 2810-224667 (19:00-21:00)

...είμαστε και αλλού!

Facebook Photo Albums Youtube channel