Πρόγραμμα Β Εξαμήνου 2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΠΟΡΕΙΑ

ΩΡΕΣ

Β.Δ.

ΑΡΧΗΓΟΣ

 

ΙΟΥΛΙΟΣ 2018

 

 

 

1-7-2018

ΦΑΡΑΓΓΙ ΔΙΚΤΑΜΟΥ(ΧΑΝΙΑ)

4:30

1

ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

8-7-2018

ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΟΣ-ΜΑΡΙΔΑΚΙ-ΑΓ.ΝΙΚΗΤΑΣ

4

 

1

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

15-7-2018

ΚΡΟΤΟΣ-ΤΡΑΧΟΥΛΑΣ-ΛΕΝΤΑΣ

4:30

1

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

22-7-2018

ΦΑΡΑΓΓΙ ΚΟΥΡΤΑΛΙΩΤΙΚΟ-ΠΑΡΑΛΙΑ ΠΡΕΒΕΛΗ

2:30

5:00

1

1+

ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

28Κ29-7-2018

ΦΑΡΑΓΓΙ ΑΡΑΔΑΙΝΑΣ-ΜΑΡΜΑΡΑ

ΜΑΡΜΑΡΑ-ΛΟΥΤΡΟ-Χ.ΣΦΑΚΙΩΝ

 

4

4

 

1

1

 

ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

 

 

ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2018

 

 

 

 

 

5-8-2018

ΟΡΕΙΝΟ-ΦΑΡΑΓΓΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ-ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΣ

 

4

1

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

25Κ26-8-2018

ΦΑΡΑΓΓΙ ΣΑΜΑΡΙΑΣ

6

1

ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ 2018

 

 

 

 

2-9-2018

 

ΒΡΟΥΧΑΣ-ΑΦΟΡΕΣΜΕΝΟΣ-ΠΛΑΚΑ

4:30

1

ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

8Κ9-9-2018

ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ(ΟΡΟΠΕΔΙΟ ΛΙΜΝΑΚΑΡΟ ΛΑΣΙΘΙ)

 

 

 

 

 

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

16-9-2018

ΑΚΟΥΜΙΑ-ΣΙΔΕΡΩΝΤΑΣ-ΛΙΓΚΡΕΣ

 

4:30

 

 

1

 

 

ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

 

23-9-2018

ΚΕΦΑΛΑΣ-ΔΡΑΠΑΝΟΚΕΦΑΛΑ-ΑΛΜΥΡΙΔΑ

4

 

 

 

        

        

 

1

 

 

 

        

        

 

 

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

 

 

 

 

 

 

 

30-9-2018

ΠΕΥΚΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΑ ΛΥΓΙΩΤΙΣΣΑ-ΑΡΒΗ

 

 

4:3Ο

 

1

ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

 

  

 

ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7-10-2018

ΦΑΡΑΓΓΙ ΠΑΤΣΟΥ

2+2

1+

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

14-10-2018

ΒΑΦΕΣ-ΣΠΗΛΑΙΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙΔΑΣ-ΟΡΟΠΕΔΙΟ ΒΟΘΩΝΑΣ-ΤΣΙΤΣΙΦΕΣ

5

 

1+

 

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

21-10-2018

Α.ΣΥΜΗ-ΟΡΟΠΕΔΙΟ ΛΑΠΑΘΟ-ΣΥΜΗ

Β.ΣΥΜΗ-ΟΡ.ΛΑΠΑΘΟ-ΧΑΜΕΤΗ-ΨΑΡΗ ΜΑΔΑΡΑ-ΣΥΜΗ

4:30

7

1

2

ΚΑΜΠΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

27Κ28-10-2018

Α.ΟΜΑΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ-ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΚΑΛΛΕΡΓΗ

Β.ΚΑΤ.ΚΑΛΛΕΡΓΗ-ΜΕΛΙΝΤΑΟΥ-ΜΑΥΡΗ-ΨΑΡΗ

  Β1.ΚΑΤ.ΚΑΛΛΕΡΓΗ-ΡΕΜΑ ΜΕΛΙΣΙΤΗ

3:30

7

4

 

1

2

1

 

ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2018

  

 

 

 

 

 

4-11-2018

Α.ΚΑΣΤΑΜΟΝΙΤΣΑ-ΜΙΝΩ’Ι’ΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ-ΒΙΔΙΑΝΗ

Β.ΑΡΜΑΧΑ-ΚΑΜΠΙΑ-Μ.ΑΦΕΝΤΗΣ-ΠΛΑΤΗ

 

4

6:30

 

1

2

 

ΚΑΜΠΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

11-11-2018

ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

 

 

Δ.Σ.

18-11-2018

ΑΡΜΕΝΟΙ-ΚΑΣΤΕΛΛΟΣ-ΜΟΝΟΠΑΡΙ-ΚΑΛΟΝΥΚΤΗΣ

4

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

 

 

 

 

 

25-11-2018

Α.ΒΟΥΛΙΣΜΕΝΟ ΑΛΩΝΙ-ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΑΣ-ΔΟΞΑ

Β.ΒΟΥΛΙΣΜΕΝΟ ΑΛΩΝΙ-ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΑΣ-ΔΟΞΑ-ΦΑΡΑΓΓΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

 

 

4

6

 

 

 

 

 

1+

1+

 

 

 

 

 

 

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

 

 

 

 

 

 

 

ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

2-12-2018

ΑΡΧΟΝΤΙΚΟ-ΓΑΛΑΤΑΣ-ΒΟΝΝΗ-ΘΡΑΨΑΝΟ-ΚΑΣΤΕΛΛΙ

 

4

1

ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

9-12-2018

ΔΑΜΑΣΤΑ-Α’Ι’ΔΟΝΟΧΩΡΙ-ΚΑΜΑΡΙΩΤΗΣ-ΑΝΩΓΕΙΑ

5

 

 

1

 

 

ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

16-12-2018

Μ.ΚΡΕΜΑΣΤΩΝ-Μ.ΚΟΥΦΗΣ ΠΕΤΡΑΣ-ΚΑΒΑΛΑΡΑ-ΛΑΓΚΑΔΑ-ΔΡΑΣΙ

4:30

 

 

1

 

 

 

 

 

 

ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

 

 

 

 

 

...βρείτε μας!

Γραφείο ΦΥ.Σ.Η.

Πλατεία Κορνάρου 46, 1ος όροφος

Τηλ 2810-224667 (19:00-21:00)

...είμαστε και αλλού!

Facebook Photo Albums Youtube channel