Πρόγραμμα Α Εξαμήνου 2020

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2020

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΠΟΡΕΙΑ

ΩΡΕΣ

Β.Δ.

ΑΡΧΗΓΟΣ

 

ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2020

 

 

 

12-1-2020

ΑΝΩΓΕΙΑ-ΚΩΛΕΤΣΙ-ΑΓ.ΥΑΚΙΝΘΟΣ-ΑΡΧ.ΖΩΜΙΝΘΟΣ

(ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΠΙΤΑΣ ΣΤΑ ΧΙΟΝΙΑ)

4

1

Δ.Σ.

19-1-2020

ΡΟΓΔΙΑ-ΜΟΝΗ ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΩΝ-ΦΟΔΕΛΕ

4

 

1

 

ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

26-1-2020

Α.ΚΑΣΤΑΜΟΝΙΤΣΑ-ΜΙΝΩΪΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ-ΜΟΝΗ ΒΙΔΙΑΝΗΣ

Β.ΚΑΣΤΑΜΟΝΙΤΣΑ-ΜΙΝΩΪΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ-ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙ-ΣΕΛΙ ΑΜΠΕΛΟΥ

4

5:30

1

1

ΚΑΜΠΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2020

 

 

 

 

 

2-2-2020

ΠΑΝΑΓΙΑ ΧΑΡΑΚΙΑΝΗ-ΦΑΡΑΓΓΙ ΜΟΥΓΚΡΗ-ΜΟΝΗ ΒΩΣΑΚΟΥ-ΣΙΣΣΕΣ

4

1

ΑΛΕΞΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

9-2-2020

ΣΤΑΛΙΔΑ-ΒΟΥΛΓΑΡΙΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ-ΜΟΝΗ ΓΟΥΒΕΡΝΙΩΤΙΣΣΑ-ΠΟΤΑΜΙΕΣ-ΞΗΡΟΚΑΜΑΡΑ

4:30

1

ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

16-2-2020

Α.   ΓΩΝΙΕΣ-ΠΕΝΤΑΧΕΡΙ-ΛΙΒΑΔΙ-ΚΡΟΥΣΩΝΑΣ

 

Β. ΓΩΝΙΕΣ-ΟΡΟΠ.ΕΒΔΟΜΟΥ-ΒΟΣΚΕΡΟ-ΛΙΒΑΔΙ-ΚΡΟΥΣΩΝΑΣ

 

4

 

5

1

 

1

ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

23-2-2020

Α. ΣΕΛΗΝΑΡΙ-ΒΡΑΧΑΣΙ-ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΑΧΑΣΩΤΗΣ-ΠΥΡΓΟΣ

 

Β.   ΣΕΛΗΝΑΡΙ-ΑΝΑΒΛΟΧΟΣ-ΒΡΑΧΑΣΙ-ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΑΧΑΣΩΤΗΣ-ΠΥΡΓΟΣ

3:30

 

5

1

 

1

ΔΕΣΠΟΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

 

 

 

 

 

 

ΜΑΡΤΙΟΣ 2020

 

 

 

29-1-2 ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΚΑΘΑΡΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ

ΣΗΤΕΙΑ

ΑΠΟΚΡΙΕΣ ΣΤΗ ΣΗΤΕΙΑ

Α.ΣΚΟΠΗ-Φ.ΑΓΙΩΝ ΠΑΝΤΩΝ-ΜΟΝΗ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗΣ

Β.ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΣ-ΧΙΟΝΑ-ΑΡΧ.ΧΩΡΟΣ ΡΟΥΣΣΟΛΑΚΟΥ-ΙΕΡΟ ΚΟΡΥΦΗΣ ΠΕΤΣΟΦΑ-ΑΡΧ.ΙΤΑΝΟΣ-ΒΑΪ

Γ.ΕΘΙΑ-ΑΡΜΕΝΟΙ-ΧΑΝΔΡΑΣ-ΒΟΪΛΑ-ΖΙΡΟΣ

 

 

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

8-3-2020

ΑΡΜΕΝΟΙ-ΟΡΟΣ-ΚΑΡΕ-ΓΟΥΛΕΔΙΑΝΑ-ΑΡΧ.ΦΑΛΑΝΝΑ-ΓΕΝΗ-ΠΟΤΑΜΟΙ(Τ.Λ.ΑΜΑΡΙΟΥ)

4

1

ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ

15-3-2020

Α. ΑΣΙΤΕΣ-ΠΡΙΝΟΣ-ΞΕΡΟΚΑΜΠΟΣ-ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΗ

 

Β. ΑΣΙΤΕΣ-ΠΡΙΝΟΣ-ΑΜΟΥΡΓΕΛΛΑ-ΠΑΝΑΣΟΣ

4

 

5

1

 

1

ΑΛΕΞΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

22-3-2020

ΚΑΤΩΦΥΓΙ-ΟΡΟΠ.ΕΡΓΑΝΟΥ-ΠΕΡΑΤΟΣΤΡΑΤΑ-ΣΕΛΙ ΡΑΧΗΣ-ΓΟΥΛΑ-ΕΛΙΓΓΑΣ-ΜΗΛΙΑΡΑΔΩ

5:30

 

 

 

1

 

 

 

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

29-3-2020

ΠΡΙΝΑ-ΚΡΟΥΣΤΑ-ΠΥΡΓΟΣ

5

1

 

ΚΑΜΠΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

ΑΠΡΙΛΙΟΣ 2020

 

 

 

 

 

5-4-2020

ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ-ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ ΡΕΧΤΑΣ-ΟΡΟΠ.ΠΟΛΥΔΡΟΣΟ-ΜΟΝΗ ΚΑΛΟΕΙΔΕΝΑΣ-ΑΝΩ ΜΕΡΟΣ

5:30

1

ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

12-4-2020

Α.ΠΕΖΑ-ΚΟΥΝΑΒΙΑΝΟ ΦΑΡΑΓΓΙ

Β.ΠΕΖΑ-ΚΟΥΝΑΒΙΑΝΟ ΦΑΡΑΓΓΙ-ΑΣΤΡΑΚΙΑΝΟ ΦΑΡΑΓΓΙ-ΝΕΡΑΪΔΟΣΠΗΛΙΟΣ-ΑΣΤΡΑΚΟΙ

2:30

 

5:30

 

1

 

1

 

ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ

26-4-2020

ΦΑΡΑΓΓΙ ΤΣΙΓΓΟΥΝΗ-ΟΡΟΠ.ΜΟΝΟΚΑΡΑ-ΛΑΣΤΡΟΣ

5

1+

ΑΛΕΞΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

ΜΑΪΟΣ 2020

 

 

 

29/4-3/5/2020

ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ(Ν.ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ)

 

 

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

10-5-2020

ΑΣΗ ΓΩΝΙΑ-ΚΟΥΡΝΑΣ-ΛΙΜΝΗ ΚΟΥΡΝΑ

4:30

 

 

 

1

 

 

 

ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΠΑΡΙΣ

 

 

 

17-5-2020

ΛΙΜΝΕΣ-ΑΓ.ΛΟΥΚΑΣ-ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΓ.ΠΕΛΑΓΙΑ-ΟΞΥΑ-ΕΠΑΝΩ ΕΛΟΥΝΤΑ

5:30

 

 

1

 

 

ΔΕΣΠΟΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

 

 

24-5-2020

ΟΨΙΓΙΑΣ-ΣΑΜΙΤΟΣ-ΠΕΤΡΟΧΩΡΙ

4:30

1

ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

31-5-2020

ΜΟΝΗ ΤΣΑΓΚΑΡΟΛΩΝ-ΜΟΝΗ ΓΟΥΒΕΡΝΕΤΟΥ-ΜΟΝΗ ΚΑΘΟΛΙΚΟΥ-ΑΥΛΑΚΙ-ΣΤΑΥΡΟΣ

 

4

 

1

ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

ΙΟΥΝΙΟΣ 2020

 

 

 

 

 

 

 

7-8/6/2020 ΔΙΗΜΕΡΟ

ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ

ΧΡΥΣΗ

 

 

ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

14-6-2020

ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ

8

3

ΚΑΜΠΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

20-21/6/2020

ΔΙΗΜΕΡΟ

Α. Χ.ΣΦΑΚΙΩΝ-ΚΑΜΠΙΑ-ΡΙΖΑ-ΑΝΩΠΟΛΗ

 

Β. ΡΟΥΣΙΕΣ-ΠΑΧΝΕΣ-ΡΟΥΣΙΕΣ-ΑΜΜΟΥΤΣΕΡΑ

3:30

 

 

5

 

 

 

 

 

1

 

 

2

 

 

 

 

 

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

28-6-2020

Μ.ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΣ-ΑΓΙΟΦΑΡΑΓΓΟ-ΚΑΛΟΙ ΛΙΜΕΝΕΣ

4

 

 

1

 

 

ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ

...βρείτε μας!

Γραφείο ΦΥ.Σ.Η.

Πλατεία Κορνάρου 46, 1ος όροφος

Τηλ 2810-224667 (19:00-21:00)

...είμαστε και αλλού!

Facebook Photo Albums Youtube channel