Πρόγραμμα Β Εξαμήνου 2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2019

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΠΟΡΕΙΑ

ΩΡΕΣ

Β.Δ.

ΑΡΧΗΓΟΣ

 

ΙΟΥΛΙΟΣ 2019

 

 

 

7-7-2019

ΕΘΝΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ

-

-

-

14-7-2019

ΦΑΡΑΓΓΙ ΚΑΠΝΗΣ-ΝΟΜΙΚΙΑΝΑ-ΦΡΑΓΚΟΚΑΣΤΕΛΛΟ

5

2

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

19-7-2019

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΦΕΓΓΑΡΟΒΡΑΔΙΑ

ΣΤΗ ΒΑΓΙΑ(ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ) ΑΜΜΟΥΔΑΡΑ

 

 

Δ.Σ

21-7-2019

ΦΡ.ΜΕΤΟΧΙΑ-Κ.ΒΑΛΣΑΜΟΝΕΡΟ-ΦΑΡΑΓΓΙ ΠΕΤΡΕ

4:30

1

ΚΑΜΠΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

28-7-2019

ΠΕΥΚΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΑ ΛΥΓΙΩΤΙΣΣΑ-ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΑΡΒΗ

 

4:30

1

ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

 

 

ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2019

 

 

 

 

 

3-4/8/2019 ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΦΑΡΑΓΓΙ ΣΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΓ.ΡΟΥΜΕΛΗ

6

1

ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

2-3-4/8/2019 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ

Α.ΑΝΩΠΟΛΗ-ΡΟΥΣΣΕΣ-ΠΑΧΝΕΣ-ΚΑΤΑΦ.ΚΑΤΣΙΒΕΛΙ

 

Β.ΚΑΤΑΦ.ΚΑΤΣΙΒΕΛΙ-ΦΑΡΑΓΓΙ ΕΛΙΓΙΑΣ-ΑΓ.ΡΟΥΜΕΛΗ

5

 

9

 

 

2

3

 

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

11-8-2019

  

ΚΟΥΡΤΑΛΙΩΤΙΚΟ ΦΑΡΑΓΓΙ-ΠΑΡΑΛΙΑ ΠΡΕΒΕΛΗ

 

2:30

2:30

1+

2

ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

31/8-5/9

   ΚΕΡΚΥΡΑ

 

 

 

 

 

 

 

ΜΠΟΡΜΠΟΥΔΑΚΗΣ ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ

 

 

 

 

 

 

ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ 2019

 

 

 

7-8/9/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

(ΔΑΣΟΣ ΡΟΥΒΑ)-ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΗ ΣΕ ΣΚΗΝΕΣ

 

 

Δ.Σ.

15-9-2019

 

ΠΛΑΚΙΑΣ-ΣΟΥΔΑ-ΚΟΡΑΚΑΣ-ΠΟΛΥΡΙΖΟΣ

 

4:00

 

1

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

22-9-2019

 

ΑΜΥΓΔΑΛΟΣ-ΚΟΥΡΟΥΚΛΗ-ΣΩΠΑΤΑ-ΚΟΦΙΝΑΣ-ΜΟΝΗ ΚΟΥΔΟΥΜΑ

 

6:00

 

1(1+)

 

ΜΠΟΡΜΟΥΔΑΚΗΣ ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ

 

29-9-2019

ΒΙΑΝΝΟΣ-ΜΟΝΗ ΑΓ.ΜΟΝΗΣ-ΦΑΡΑΓΓΙ ΚΑΒΟΥΣΙΟΥ-ΚΕΡΑΤΟΚΑΜΠΟΣ

4:30

 

 

        

        

 

1

 

 

        

        

 

 

 

ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6-10-2019

ΤΑΠΕΣ-ΦΑΡΑΓΓΙ ΚΡΙΤΣΑΣ-ΑΡΧΑΙΑ ΛΑΤΩ-ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΝΑ

5:00

1(1+)

ΜΠΟΡΜΠΟΥΔΑΚΗΣ ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ

13-10-2019

Α.ΦΑΡΑΓΓΙ ΒΟΡΙΖΙΩΝ-ΒΟΡΙΖΙΑ

Β.ΦΑΡΑΓΓΙ ΒΟΡΙΖΙΩΝ-ΚΑΜΑΡΑΪΚΟ ΣΠΗΛΑΙΟ-ΒΟΡΙΖΙΑ

5:00

6:30

2

2

ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

20-10-2019

ΚΟΞΑΡΕ-ΚΟΥΡΟΥΠΑ-ΜΑΡΙΟΥ

5:00

1

ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

25-30/10/2019

ΠΗΛΙΟ

 

 

ΚΑΜΠΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2019

  

 

 

 

 

 

3-11-2019

ΓΩΝΙΕΣ-ΦΑΡΑΓΓΙ ΡΟΖΑΣ-ΚΕΡΑ-ΚΡΑΣΙ

4:30

1

ΒΑΣΑΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

9-10/11/2019

 

ΑΥΘΕΝΤΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

 

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

17-11-2019

ΒΑΦΕΣ-ΣΠΗΛΑΙΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙΔΑΣ-ΟΡΟΠΕΔΙΟ ΒΟΘΩΝΑΣ-ΤΖΙΤΖΙΦΕΣ

 

4:30

 

 

 

 

1

 

 

 

 

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

 

 

 

 

24-11-2019

 

ΚΡΟΥΣΤΑ-ΜΕΣΑΡΜΟΣ-ΠΡΙΝΑ

 

5:00

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

ΚΑΜΠΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

 

 

 

ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1-12-2019

ΠΑΣΣΑΛΙΤΕΣ-ΜΕΛΙΣΟΥΡΓΑΚΙ-ΓΑΡΙΠΑ-ΑΒΔΕΛΛΑΣ-ΑΓ.ΜΑΜΑΣ-ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ

4:30

 

1

 

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

8-12-2019

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΛΗΝΑΡΙ-ΑΝΑΒΛΟΧΟΣ-ΒΡΑΧΑΣΙ-ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΑΧΑΣΩΤΗΣ-ΠΥΡΓΟΣ

5:00

 

 

 

1

 

 

 

ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

15-12-2019

ΦΡΟΥΡΙΟ ΙΝΤΖΕΔΙΝ-ΑΡΧΑΙΑ ΑΠΤΕΡΑ

-

-

ΠΑΠΑΔΑΚΗ-ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

22-12-2019

ΑΓ.ΠΑΪΣΙΟΣ-ΒΑΘΥΠΕΤΡΟ-ΚΑΣΤΕΛΛΟΣ ΚΑΤΑΛΑΓΑΡΙΟΥ-ΑΡΧΑΝΕΣ

4:30

1

ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ